instalacje elektryczne

Firma INTESTER Sp. z o.opowstała w 1997 r., w tym samym roku Spółka została członkiem Staropolskiej Izby Przemysłowo Handlowej. W 2009 roku INTESTER Sp. z o.o. dołączyła do Grupy Kapitałowej Control Process S.A.. W Spółce, od 2004 roku obowiązuje System Zarządzana Jakością ISO 9001.

Podstawowym zakresem działania są kompleksowe usługi w branży automatyki przemysłowej, energetyki, instalacji elektrycznych,  teleinformatycznych, instalacji odnawialnych źródeł energii  oraz konserwacje , remonty i modernizacje linii produkcyjnych.
W warsztacie mechanicznym i specjalistycznych pracowniach prowadzone są remonty , konserwacje i kalibracja aparatury pomiarowej, zaworów, przepustnic itp.

W 2011 roku, w nowej z nowowczesnym wyposażeniem hali, zintensyfikowano podukcję rozdzielnc niskiego i średniego napięcia oraz różnych rodzajów szaf sterowniczych. Od 2021 roku wykonujemy także obudowy przyłączeniowe przeznaczone do zabudowania w strefie Ex.

Proponowane przez firmę usługi obejmują każdy etap realizacji prac: od opracowania założeń projektowych, doboru, dostawy i montażu urządzeń do rozruchu oraz gwarancyjnego i pogwarancyjnego  serwisu. 
Głównym atutem Spółki są pracownicy o wysokich kwalifikacjach i umiejętnościach, którzy poprzez swoją profesjonalność, skuteczność, zaangażowanie i ambicje sprawiają, że jakość świadczonych usług osiąga wysoki poziom. Unikalna kadra inżynieryjno-techniczna oraz baza warsztatowa, laboratoryjna i projektowa stanowią gwarancję profesjonalnego wykonania usług.