Rozdzielnie elektryczne NN i Sn

Firma INTESTER Sp. z o.o. wyposaża wszystkie produkowane przez siebie rozdzielnie w aparaturę elektryczną wg projektów własnych lub wykonanych przez Zamawiającego. Wykonujemy również prefabrykację opartą na ogólnie dostępnych obudowach wszystkich innych producentów.

Wykonujemy: rozdzielnie elektryczne, sterownicze, szafy krosowe, kablowe, licznikowe, szafy automatyki oraz dowolne konstrukcje energetyczne wg życzeń Klienta.

Produkowane przez INTESTER Sp z o.o. rozdzielnie wykonywane są w oparciu o następujące sposoby zabudowy aparatów: na płytach montażowych, belkach montażowych, zabudowa aparatury modułowej na szynach TH-35 z możliwością zastosowania osłon. Budujemy pola zasilające, sprzęgłowe i odpływowe z wyłącznikami w wersji stacjonarnej i wysuwnej, z odłącznikami nożowymi i bezpiecznikowymi (te ostatnie w wersji skrzynkowej i listwowej) oraz pola listwowe w wersji poziomej i pionowej. Montujemy pola odpływowe wyposażone również w styczniki i falowniki. Konstruujemy rozdzielnice elektryczne kilkudopływowe z gwarantowanym zasilaniem, wyposażone w układy SZR w wykonaniu przekaźnikowym i sterownikowym.

Budujemy szafy, z przeznaczeniem na urządzenia telekomunikacji, wyposażone w układ zasilania, wentylacji, ogrzewania i sygnalizacji stanów dostępu i warunków zasilania.

Wyposażamy szafy energetyczne dla wszystkich dziedzin przemysłu i o różnorodnym przeznaczeniu: od rozdzielnic służących do rozdziału energii czy bezprzerwowego zasilania poprzez zasilające odbiory silnikowe z automatyzacją procesów produkcyjnych do szaf sterowniczych, sygnalizacyjnych, kablowych itp., o sterowaniu tradycyjnym oraz poprzez sterowniki, z wizualizacją procesów produkcyjnych czy technologicznych na tablicach synoptycznych (własnej produkcji) i na ekranach monitorów.

W produkowanych przez nas układach energetycznych stosujemy aparaturę większości firm działających na rynku europejskim, w zależności od preferencji Zamawiających, a między innymi: Apator, ABB, Moeller, J. Müller, Legrand, Schneider, GE, Pokój, Phoenix Contact, Wago, Weidmüller, Dehn, Relpol, Finder itd.

Dbamy, aby wszystkie oferowane przez nas wyroby były bezpieczne, niezawodne i nowoczesne. Jesteśmy otwarci na różne rozwiązania, o ile mogą przyczynić się do zadowolenia naszych Klientów.


automatyzacja procesów przemysłowych automatyka przemysłowa automatyzacja