O firmie

Firma INTESTER Sp. z o.opowstała w 1997 r. na bazie Zakładu Automatyki, Informatyki i Telekomunikacji Kopalń i Zakładów Chemicznych Siarki “SIARKOPOL” S.A. w Grzybowie.

W tym samym roku Spółka została członkiem Staropolskiej Izby Przemysłowo Handlowej. W 2009 roku INTESTER Sp. z o.o. dołączyła do Grupy Kapitałowej Control Process S.A.. W Spółce, od 2004 roku obowiązuje System Zarządzana Jakością ISO 9001.

Podstawowym zakresem działania są kompleksowe usługi w branży automatyki przemysłowej, instalacji elektrycznych,  teleinformatycznych oraz konserwacje , remonty i modernizacje linii produkcyjnych.
W warsztacie mechanicznym i specjalistycznych pracowniach prowadzone są remonty , konserwacje i kalibracja aparatury pomiarowej, zaworów, przepustnic itp.

W 2011 roku, w nowej z nowowczesnym wyposażeniem hali, zintensyfikowano podukcję rozdzielnc niskiego i średniego napięcia oraz różnych rodzajów szaf sterowniczych.

Proponowane przez firmę usługi obejmują każdy etap realizacji prac: od opracowania założeń projektowych, doboru, dostawy i montażu urządzeń do rozruchu oraz gwarancyjnego i pogwarancyjnego  serwisu.
Głównym atutem Spółki są pracownicy o wysokich kwalifikacjach i umiejętnościach, którzy poprzez swoją profesjonalność, skuteczność, zaangażowanie i ambicje sprawiają, że jakość świadczonych usług osiąga wysoki poziom. Unikalna kadra inżynieryjno-techniczna oraz baza warsztatowa, laboratoryjna i projektowa stanowią gwarancję profesjonalnego wykonania usług.

Od wielu lat Spółka świadczy usługi m.in. dla Grupy Azoty KiZChS “Siarkopol” S.A. w Grzybowie, NSG Group Pilkington Automative Poland w Sandomierzu oraz Grupy Control Process S.A..

INTESTER Sp. z o.o. cieszy się renomą i zaufaniem wśród klientów, partnerów biznesowych i władz lokalnych.

automatyka przemysłowa