Inżynier Budowy - Elektryk

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad realizacją zadań budowlanych
  • Pozyskiwanie podwykonawców do współpracy oraz nadzór nad ich pracą
  • Prowadzenie dokumentacji z wykonanych prac
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientem oraz jego przedstawicielami

Oczekiwania wobec pracownika:

  • Doświadczenie przy realizacji robót elektrycznych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Elektrotechnika, Automatyka, Energetyka, Budownictwo)
  • Samodzielność i terminowość w realizacji zadań oraz dobra organizacja pracy
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem oraz podwykonawcami
  • Uprawnienia elektryczne SEP do eksploatacji
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych.

Automatyk Programista

  • wdrażania, modernizacje i rozbudowy instalacji AKPiA
  • rogramowanie sterowników PLC, DCS oraz systemów SCADA
  • projektowanie instalacji AKP i elektrycznych
  • uruchamianie i rozruch instalacji AKP
  • sporządzanie dokumentacji technicznej

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (preferowany kierunek: elektrotechnika, mechatronika, automatyka, elektronika)
  • znajomość budowy i oprogramowania sterowników PLC i DCS
  • znajomość topologii sieci komunikacyjnych
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi
  • znajomość aparatury AKPiA
  • doświadczenie w budowie oraz eksploatacji systemów zasilania niskiego napięcia
  • znajomość obowiązującego prawa, przepisów i norm branży budowlanej w zakresie instalacji elektrycznych
  • uprawnienia z zakresu eksploatacji i dozoru do 1kV
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w wykonywane zadania

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • stabilność zatrudnienia oraz dużą samodzielność pracy
  • pracę w doświadczonym i zgranym zespole

Elektryk

Do obowiązków pracownika zatrudnionego na stanowisku elektryka należy m.in.:

  • montaż rozdzielnic, kabli, aparatury elektrycznej,
  • konserwacja urządzeń i instalacji elektrycznych,
  • montaż, kontrola i naprawa urządzeń i instalacji elektrycznych,
  • wykonywanie tras kablowych,
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych.
  • Mile widziana znajomość systemów sterowania i układów pomiarowych.

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o specjalności elektryka lub pokrewne,
  • uprawnienia SEP do 1kV mile widziane,
  • odpowiedzialności, sumienności, rzetelności,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez organizowane przez spółkę kursy i szkolenia,
  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • zatrudnienie w młodym i dynamicznym zespole,
  • dobre warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy.

Chętne osoby zapraszamy do składania CV na adres email: info@intester.pl