Z przyjemnością informujemy, że Firma INTESTER została wyróżniona certyfikatem:
‼️ BRĄZOWEGO Lidera Aktywności Gospodarczej za miesiąc marzec 2023
Certyfikat Lidera Aktywności Gospodarczej przyznawany jest firmom, których działalność ma największy wpływ finansowy i inwestycyjny na polski rynek gospodarczy.
Vortal owg.pl oraz vortal owginfo.pl już od grudnia 2021r. co miesiąc buduje ogólnopolski ranking, który jak zwierciadło pokazuje aktywność gospodarczą każdej polskiej firmy. Na podstawie tego rankingu informujemy, że w miesiącu: marzec 2023 Państwa firma zdobyła bardzo wysoką ocenę, a co za tym idzie wyróżnienie: BRĄZOWY Lider Aktywności Gospodarczej.
Skala prac analitycznych, ilość przebadanych firm (ok 4 mln) oraz II stopniowy proces oceny sprawia, że wyróżnienie certyfikatem Lider Aktywności Gospodarczej, może mieć znaczący wpływ na prestiż i poziom satysfakcji oraz uznanie wśród innych firm i potencjalnych klientów.
Z tym większą satysfakcją informujemy, że Państwa certyfikat i znak towarowy “Lider Aktywności Gospodarczej” będzie potężnym narzędziem marketingowym, które przysłuży się do budowania marki, utrzymania i pozyskiwania nowych klientów.
Dzięki wsparciu partnerów projektu oraz ich zaangażowaniu w proces wyróżniania najbardziej aktywnych przedsiębiorców, od dnia 7 marca 2023 roku wykorzystywanie znaku towarowego “Lider Aktywności Gospodarczej” do celów marketingowych jest całkowicie bezpłatne.
Jako firma certyfikująca nie wpływamy na sposób wykorzystania wyróżnienia, pokazujemy jedynie przykładowe możliwości i ogromny potencjał marketingowy jaki daje certyfikat Lidera Aktywności Gospodarczej.

Kategorie: Wiadomości

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *