Mamy przyjemność poinformować Państwa, że w m-cu marcu b.r., w INTESTER Sp. z o.o., został przeprowadzony, przez jednostkę certyfikującą BIURO VERITAS POLSKA Sp. z o.o., audyt ponownej certyfikacji na zgodność obecnego Systemu Zarządzania Jakością z wymaganiami nowego wydania normy ISO 9001:2015. Wynik audytu był pozytywny i tym samym udzielona została rekomendacja wydania nowego certyfikatu jakości ISO 9001:2015. Zakres Systemu Zarządzania Jakością obejmuje: projektowanie rozdzielnic i instalacji elektrycznych oraz automatyki, usługi remontowe urządzeń i instalacji elektrycznych, automatyki i mechanicznych, usługi instalowania urządzeń i instalacji elektrycznych, automatyki i mechanicznych, produkcję rozdzielnic elektrycznych.

INTESTER Sp. z o.o. posiada wdrożony i stale doskonalony System Zarządzania Jakością od 15 lat. Pierwsza certyfikacja systemu zarządzania jakością na zgodność z normą ISO 9001: 2001 została przeprowadzona w m-cu kwietniu 2004 r. Udzielenie kolejnego certyfikatu obliguje nas do kontynuacji działań w celu ciągłego doskonalenia oraz wzrostu efektywności i skuteczności realizowanych w Spółce procesów i działań mających wpływ na jakość świadczonych usług oraz wzrostu zadowolenia Klientów.

System Zarządzania Jakością, zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2015, jest narzędziem realizacji misji naszej spółki, którą jest zapewnienie naszym klientom usług o jakości zgodnej z obecnymi i przyszłymi potrzebami klientów

Certyfikat ISO 9001:2015

Kategorie: Wiadomości

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *