W dniach 11-13 września firma INTESTER Sp z o.o. odwiedziła największe w Polsce targi urządzeń, aparatury i rozwiązań dla przemysłu energetycznego – ENERGETAB w Bielsku Białej. Zapoznaliśmy się tam z najnowszymi trendami dotyczącymi przesyłu, dystrybucji i rozdziału energii elektrycznej. Odwiedziliśmy stoiska z urządzeniami wspomagającymi budowanie i projektowanie instalacji elektrycznych oraz automatyki przemysłowej. Pracownicy działu prefabrykacje szaf sterowniczych i rozdzielnic znaleźli dla siebie wiele innowacyjnych rozwiązań, które z pewnością zastosują podczas kolejnych produkcji szaf niskiego i średniego napięcia.


A co o samych targach pisze ENEGETAB:

ENERGETAB – największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego zakończyły się.

To już była 31 edycja organizowanych przez ZIAD Bielsko-Biała SA międzynarodowych targów energetycznych – miejsce jednych z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce.

W tym roku natargach wystawiało się 712 wystawców a teren targów obejmował ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych, na których wystawcy mieli możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

Ekspozycja targowa obejmowała następujące obszary tematyczne:
przesył, dystrybucję i rozdział energii elektrycznej i cieplnej
wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej
elektrotechnikę i elektronikę przemysłową
Strategicznym Partnerem targów był TAURON Dystrybucja S.A.

W dniu otwarcia tegorocznych targów w trakcie wieczornej gali organizator ENERGETAB – spółka ZIAD Bielsko-Biała została uhonorowana specjalnym wyróżnieniem – Złotą Odznaką Honorową za zasługi dla województwa śląskiego.
Odznaczenie z rąk przedstawicieli Sejmiku Śląskiego oraz Marszałka Województwa Śląskiego odebrał w imieniu władz spółki Prezes Zarządu – Janusz Kisiel.

W liście gratulacyjnym Marszałek podkreślił prestiż targów ENERGETAB oraz renomę spółki i jej wkład w rozwój gospodarczy regionu.

Źródło: www.energetab.pl

Kategorie: Wiadomości

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *