Ewo, dziś, w dniu, kiedy nasza Firma zbliża się do okrągłej rocznicy 25 lat swojej działalności – z Tobą od początku jej istnienia – w dniu w którym kończysz prace w przedsiębiorstwie, otwierając kolejny etap swojego życia, pragniemy w imieniu wszystkich pracowników INTESTER złożyć Ci gorące podziękowania.Dziękujemy Ci za wiele lat dobrej współpracy, Twoją serdeczność, życzliwość i pomoc w każdej sprawie. Wzorowe wykonywanie swoich obowiązków, z wielkim zaangażowaniem ale i pasją. Mamy nadzieje, że nasze relacje nadal pozostaną na niezmienionym poziomie, a kiedy będziesz mieć ochotę na filiżankę gorącej firmowej kawy w „starym” towarzystwie to po prostu nas odwiedź.



Spotkanie liderów branży motoryzacyjnej w Tarnobrzegu
13 maja br. w hotelu EVVA w Tarnobrzegu odbyło się Spotkanie Liderów Branży Motoryzacyjnej połączone z Panelem Regionalnej Inteligentnej Specjalizacji „Motoryzacja”, zorganizowane przez Wschodni Sojusz Motoryzacyjny we współpracy z Województwem Podkarpackim. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele Dowiedz się więcej
1 komentarz
intester · 11 kwietnia 2022 o 07:44
❤ Bardzo dziękuję za słowa uznania, za okazaną życzliwość i współpracę. Jest mi niezmiernie miło. Zabieram ze sobą najlepsze wspomnienia, z sympatia i serdecznością dla Koleżanek i Kolegów.
Życzę wszystkim sukcesów zawodowych i wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym.
~Ewa Jasińska